Rastliny rozkvitajú v rukách toho, kto ich miluje...
Záhradníčenie je s nami jednoduchšie.

Poradenstvo

Snívate o dokonalom trávniku, krásne rozkvitnutej záhrade, alebo po voňavom bylinkovom záhone? Rozhodli ste sa zrealizovať záhradu vlastnými rukami? Neunáhlite sa kým podniknete prvé kroky. Pomôžeme vám. Navrhneme vám najvhodnejšie riešenie, vyberieme rastliny, predajne kde ich zoženiete, odporučíme ako ich vysadiť, skombinovať či usporiadať. Budeme vám k dispozícii aj vtedy, keď sa o vytvorenú záhradu budete starať. Pomôžeme vám vyhnúť sa najčastejším prešľapom a po pár rokoch vám prezradíme triky ako záhradu opäť oživiť a zatraktívniť.  Za celým výsledkom nebude odborná firma ale vy. 

Poradíme vám osobne alebo  emailom najdôležitejšie kroky, ideálne rastliny a kombinácie, upozorníme na najčastejšie chyby, vypracujeme potrebné plány a sprostredkujeme kúpu vybraných rastlín. Po dohode zabezpečíme odborný dohľad a poradenstvo počas realizácie.

Neviete aké rastliny by sa hodili do vášho bytu či kancelárie?

Poradíme vám ako ozeleniť interiér, navrhneme kde čo umiestniť a ako zeleň navzájom kombinovať, sprostredkujeme kúpu vybraných rastlín. Zabezpečíme rozmiestnenie zelene v danom priestore, správne skombinovanie a našou samozrejmosťou je v prípade záujmu poradenstvo pri pestovaní.

Potrebujete odborné záhradnícke a kvetinové poradenstvo? Neváhajte nás osloviť.